מוניות בירושלים

בין אם אתם מחפשים לשכור רכב בזמן ישראל, או שאתם מחפשים מונית בירושלים, ישנם כמה דברים שכדאי לדעת לפני שתזמינו מונית. טיפים אלה יעזרו לכם לקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם, ולהבטיח שיש לכם זמן בטוח ומהנה.

מה הופך מוניות בירושלים למיוחדות?

קבלת מונית בישראל היא קלה, אבל יש כמה דברים שכדאי לדעת על התהליך. מוניות מוסדרות על ידי משרד התחבורה, והמחירים קבועים. שיעורים אלה נקבעים לפי גודל הרכב והשעה ביום. מטען מינימלי סטנדרטי הוא 13 ש"ח בין השעות 5.30 בבוקר ל 21 בערב.

אם יש לך מזוודות, אתה יכול לצפות לשלם תוספת עבור זה. יתכן שתצטרך לשלם תשלום נוסף אם יש לך יותר משני אנשים ברכב שלך.

אתה יכול למצוא מונית מקומית בכל אחד משדות התעופה הישראלים הגדולים, ויש גם אוטובוסים ורכבות שיובילו אותך מעיר לעיר. המחירים קבועים, אך הם יכולים להשתנות בהתאם לשעה ביום וביעד. אתה יכול גם לשכור אופני עיר עם כרטיס אשראי.

אתה יכול גם להתקשר למונית אם אתה שוהה במלון. צוות מלונות רבים ישמח לארגן לך מונית. אתה יכול גם לשכור רכב בתוך העיר.

אתה יכול גם להשתמש באפליקציה. אפליקציית Gett עובדת כמו שירות Lyft של ארה"ב, ומאפשרת לך להשתמש ברכב רגיל או ברכב XL. האפליקציה מחייבת אותך להירשם ואז להשלים פרופיל. אתה יכול להוריד את האפליקציה מחנות האפליקציות.

טיפים לשימוש במוניות בירושלים

השימוש במונית בירושלים הוא קל. אתה יכול לברר אחד ברחוב, להזמין אחד מחברת מוניות סמוכה, או להזמין אחד מראש. האפשרות הטובה ביותר היא לשכור נהג. אתה יכול לשלם לנהג במזומן, או בכרטיס אשראי.

בעת שימוש במונית בירושלים, חשוב לזכור להשתמש במד. המונה יעזור לשמור על עלות הנסיעה נמוכה. עם זאת, עליך עדיין להטות את הנהג שלך. המטען המינימלי בישראל הוא 13 בין השעה 5.30 בבוקר ל 21 בערב. אתה יכול להטות יותר מזה אם אתה מעדיף.

הדרך הנפוצה ביותר להזמין מונית בישראל היא להתקשר לחברת מוניות מקומית. אתה יכול גם להתקשר למונית מהמלון שלך. אתה יכול לעשות זאת עם שירות טלפוני כמו Gett. שירות זה דומה ל- Uber.

אתה יכול להשתמש במד כדי לקבל הצעת מחיר, אך אתה עדיין צריך לנהל משא ומתן על מחיר הוגן לפני שאתה נכנס למונית. הממשלה גם מסדירה את מחירי המונה. תחויב נוסף עבור נוסעים ומזוודות נוספות.

אתה יכול גם להשתמש באפליקציית סמארטפון כדי להזמין מונית. שירותים אלה נקראים gett או Uber. אתה יכול לדרג את מנהל ההתקן ותוכל לקבל קבלה באמצעות דואר אלקטרוני.

איך אתה יכול לבחור מוניות בירושלים?

לקיחת מונית בירושלים זו דרך נהדרת להתמצא. הם קלים לברד ודרך נהדרת להתמצא כשאתה בתקציב. עם זאת, ישנם כמה דברים שכדאי לדעת לפני שתקחו אחד מהם.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לקבוע אם אתה רוצה לנסוע על מטר או קצב קבוע. תיירים רבים מעדיפים להשתמש במטר, במיוחד בעיירות קטנות, מכיוון שהוא זול יותר. עם זאת, אם אתה מבקר בעיר גדולה יותר, עדיף לקחת שיעור קבוע.

באופן כללי, אתה יכול לצפות לשלם כ 13- שעה לשעה על שער קבוע, על סמך השעה ביום. עם זאת, אם אתם מטיילים עם מזוודות, חיובים נוספים עשויים לחול. אם אתה נוסע לבד, תצטרך גם להחליט אם תרצה להשיג מונית בחלק האחורי או בחזית.

הדרך הטובה ביותר להזמין מונית היא עם אפליקציית מוניות. קיימות מספר אפליקציות, כולל Gett, Dispocars ו- Uber. אפליקציות אלה קשורות לשיעורי המונה של העיר אליהם אתה נוסע.

כשאתה מזמין מונית, עליך לדבר עברית ולדעת איפה אתה רוצה להוריד. ברגע שתגיע למונית, תצטרך לשלם לנהג במזומן.

לפרטים נוספים על מוניות בירושלים, לחצו כאן:

https://www.mehadrintaxi.co.il/