סנפלינג מצפה רמון

בין אם אתם מחפשים פעילות כי היא דרך מצוינת לעשות כיף או להגיע בכושר, אולי כדאי לך לשקול סנפלינג מצפה רמון. זוהי דרך מצוינת לבלות יום בהרים ויש הרבה מקומות לבחירה.

האם סנפלינג במצפה רמון מהנה?

מצפה רמון, הממוקמת במדבר הנגב, היא עיירה שמושכת אליה אנשים שרוצים להתרחק מהעיר ולהירגע. העיירה מציעה פעילויות רבות ליהנות מהן, כולל טיולים רגליים, סנפלינג וגלישת גוף בים התיכון. העיר ידועה גם בפארק שמי הלילה שלה. המקום הזה הוא אחד המקומות הטובים ביותר במזרח התיכון.

העיירה מצפה רמון הייתה פעם מחנה פועלים. כיום היא ביתם של קהילה של אמנים, ייננים וסוגים חיצוניים. התושבים כוללים היפים ויזמים, וכולם רוצים לברוח מהלחץ של החיים בעיר.

במצפה רמון נמצא מקלט לחיות בר בו נמצאים בעלי חיים שניצלו. יש גם שפע של מסלולי הליכה ברחבי העיר. יש גם כמה צוקים גדולים שאתה יכול לגלוש למטה. תוכלו גם לצאת לסיור ג ' יפים לילי כדי לחפש חיות בר מדבריות.

סנפלינג הוא כיף, פעילות הרפתקנית כי הוא אידיאלי עבור קבוצות וזוגות. יש הרבה מדריכים מנוסים אשר יוודא שאתה בטוח. הם יסבירו את ההיסטוריה והגיאולוגיה של המדבר כפי שאתה רפל. אתה יכול גם לצאת לסיור 4 על 4 כדי לראות יותר מהמכתש.

אתר הסנפלינג ממוקם בסמוך למרכז המבקרים. קל להגיע ברכב. עם זאת, יש דמי כניסה תלולים.

למה ללכת סנפלינג במצפה רמון?

בין מיליוני תיירים אשר לשוטט שבילים מאובקים כאמור, כמה נשמות אמיצות בחרו לקחת את קיצור הדרך אל החולות. בעוד היעד עשוי להיות מעקף משם, משתלם לתכנן מראש. הזמן הטוב ביותר להזמין הוא במהלך החופשה בת השבוע. היעד הוא קפיצה קצרה מתל אביב ומציע שפע של אטרקציות שופעות, ממסלולי גולף לפארקי מים ועד שפע של אפשרויות לסעודה. מלבד מלכודות התיירות הנדרשות, מצפה רמון מציע שמי לילה בהירים ללא זיהום עירוני. אחד ההיבטים המאירים ביותר של העיר הוא ההיסטוריה שלה, שכן היא הייתה יישוב יהודי בימי קדם. חלק מהתושבים המבוגרים עדיין מדברים על הימים הטובים. ביקור באזור ההיסטורי הזה יעורר גם תחושת אדיקות של העולם הישן. כמה טיפים וטריקים יבטיחו שהייה ללא מתח.

מה לדעת לפני סנפלינג במצפה רמון?

בין אם אתם מחפשים טיול משפחתי או ערב מרגש של ספורט קל, מכתש רמון לא יאכזב. האזור מלא בפלאי טבע כמו מכתש רמון עצמו, המורכב ממכתש שחיקה באורך קילומטר המוקף באדמה צחיחה. האתר הוא גם ביתם של מגוון מרשים של פרחי בר, מה שהופך אותו לטקס מעבר לחובב טבע. המכתש הוא גם נקודת המוצא האידיאלית לספארי מדברי, והאזור הוא גם ביתם של כמה רכבי יוקרה 4 על 4 עם מדריכים בעלי ידע.

להגיע למכתש זה לא כל כך קשה. אתה יכול להגיע לשם באמצעות רכבת התיירות מתל אביב או באמצעות נסיעה נופית. תצטרך לשלם אגרה קטנה כדי להיכנס לשמורה, אך התצוגה המתקבלת שווה את המחיר. המכתש עצמו אולי עדיף להשאיר למטפס הסלעים המנוסה, אבל האזור הוא טיול משפחתי אידיאלי.

להרפתקנים האמיתיים תוכלו לבחור בסיור מודרך במכתש בליווי ארוחה טעימה. תוכלו גם לבדוק את גלריות האמנות והמוזיאונים הרבים באזור או לצאת לשבילים בעצמכם. האזור הוא גם ביתם של כמה אתרים בולטים אחרים, כולל מצפה רמון, צוק המספק נוף מרתק של הנוף הצחיח של האזור.