יש הרבה דברים לשקול כאשר מתכננים טיול למטייל העצמאי . ראשית, אתה צריך לדעת מה הוא נוסע עצמאי, מה מניע אותם, ומה הם רוצים מהטיול שלהם. אז תחשוב על סוג החוויה שאתה מחפש. לדוגמה, אם אתם מחפשים חוויה הכרוכה בעבודה בחו "ל, כדאי שתשקלו את אוסטרליה.

מהו המטייל העצמאי?

נוסע עצמאי הוא אדם שלא עוקב אחר מסלול סט או להזמין סיור. יש להם יותר גמישות וזמן לבלות במיקום. הם מעריכים את החוויה וההנאה של נסיעה מעל לכל. אולם נסיעה עצמאית דורשת הכנה מסוימת, והיא עלולה להוביל לקשיים ולאכזבה.

באופן כללי, נוסעים עצמאיים מבלים הרבה זמן לבד, בוחנים מקומות חדשים. חרף הבדידות, חוויות של נוסעים עצמאיים יכולות לעזור להם לבנות מיומנויות חדשות ולרכוש נקודות מבט חדשות על עצמם. מטיילים אלה יוצרים לעתים קרובות קשרי ידידות חדשים בערים, באכסניות ובמקומות אחרים. בעוד נסיעה לבד יכולה להיות מרתיעה, הגמול הוא אינסופי.

ככל שהתיירות גדלה, יותר אנשים בוחרים לנסוע באופן עצמאי, בעיקר ליעדים שלא התגלו. מגמה זו פופולרית בקרב צעירים הנהנים לפגוש אנשים חדשים ולהחליף חוויות. הם גם נוטים לבחור יעדים מרוחקים. האינטרנט הקל עליהם לחקור את היעדים והפעילויות שהם רוצים לחקור.

טיול למטייל העצמאי – מטיילים עצמאיים יוצרים מסלול משלהם. זה אומר שהם חופשיים מסיורים קבוצתיים ואילוצים של חבילה. הם יכולים להזמין טיסות, מלונות וסיורים בעצמם, ויכולים לבטל פעילויות וסיורים אם הם רוצים. זה גם אומר שהם יכולים ליצור חופשה אישית יותר שהיא ייחודית להם.

מדוע אנשים בוחרים בטיולים עצמאיים?

היתרונות של נסיעה עצמאית הם ברורים: היא זולה יותר, גמישה יותר ואותנטית יותר. בנוסף, אין שום לחץ עליך לעקוב אחר מסלול נוקשה. וזה נותן לך את ההזדמנות להתקרב לאנשים שאתה מבקר. זה גם יכול להיות קשה יותר, ולפעמים מתסכל, לתכנן מסעות משלך.

מסעות עצמאיים פופולריים במיוחד במערב אירופה ובסקנדינביה. במדינות אלה יש אוכלוסיות גדולות ושווקי תיירות גדולים. יש להם גם כוח הוצאות גבוה, אז מסע עצמאי פופולרי ביניהם. שוקי המקור הגדולים ביותר של FIT במדינות אלה הם בריטניה, צרפת וגרמניה. דנמרק ושבדיה קטנות יחסית, אבל הנכונות שלהם לנסוע באופן עצמאי הופכת אותם לשוק טוב עבור מפעילי נסיעות.

יתרון נוסף של נסיעות עצמאיות הוא שזה זול יותר מאשר לנסוע עם קבוצת סיור. מסע עצמאי הוא גם גמיש, ומאפשר לך לבחור מקום לינה ומזון משלך. ואתם יכולים לנוע בקצב שלכם, מה שיכול לעזור לכם להוציא את המירב מהמסעות שלכם. אתה יכול לקבוע את התקציב שלך ולהחליט אילו פעילויות אתה רוצה לעשות.

לנוסעים לעתים קרובות יש טעם שונה כשמדובר בטיולים. המבקר הטיפוסי בפעם הראשונה ינסה לדחוס כמה שיותר לתוך כל יום. עם זאת, התוצאה תהיה שאין להם מספיק זמן ליהנות מהאתרים ולעשות כל מה שהם תכננו. לעומת זאת, חברות הסיור יגדילו את זמן הסיור שלהן, וישאירו מספיק זמן לפנאי, לארוחות ולישון.

אילו אתרים נמצאים בצפון איטליה עבור המטייל העצמאי?

אם אתה רוצה לחוות את הטוב ביותר של התרבות האיטלקית, צפון איטליה היא בשבילך. לאזור זה ניבים ייחודיים ותרבות עשירה יותר משאר איטליה. איטלקים צפוניים רבים מדברים שפה שנייה או שלישית, כמו גם השפה האיטלקית הסטנדרטית. מגוון זה משתקף במזון, בארכיטקטורה ובסגנון החיים של תושבי האזור.

תלוי במה שמעניין אותך, צפון איטליה מציעה מגוון אינסופי של פעילויות. אתה יכול לעשות סקי בדולומיטים בפברואר, להתענג בשמש על הריביירה ביולי, ולפנק הצד אוהב היין שלך בשלהי הקיץ ובתחילת סתיו הקציר.

אמיליה רומאניה היא אזור מוכרח לראות לאוהבי מזון. עריה בימי הביניים וערי הרנסאנס מפורסמות בעולם בשל המטבח שלהן. האזור הוא גם ביתם של גבינת פרמיג 'אנו בעלת שם עולמי, פרושוטו קרודו וגפן בלסמית. בנוסף, היא ביתם של תוויות אופנה מפורסמות רבות מתוצרת איטליה. אפשר לטעום יין משובח, להתמכר למוצרי יוקרה ברמה עולמית, ולבקר בטירות ובמוזיאונים.

האיים היוליאנים הם עוד יעד ביקור חובה עבור הנוסע העצמאי. בארכיפלג הגעשי הזה יש שבעה איים, כולל סטרומבולי, שיש בו הר געש פעיל. מבקרים יכולים לראות מזרקות לבה בלילה. אם אתה יכול להימנע מעונת התיירות, נסה לבקר באיים באוגוסט כשהטמפרטורות לא גבוהות מדי.